menuX

FAQ

sesje rodzinne, dziecięce, noworodkowe i ciążowe

Jak wyglądają formalności aby zarezerwować sesje/ mały reportaż?

Sesje zostają wpisane w kalendarz po wypełnieniu formularza który Wam wysyłam oraz po wpłacie zadatku w wysokości 50 zł - sesja / 100 zł mały reportaż

Chcielibyśmy wykonać sesję na weekend, czy jest możliwość?

Jasne, istnieje taka możliwość ale wymagana jest dopłata do ceny sesji. Mini + 100 zł, Standard + 200zł

Jak wygląda płatność za sesje / mały reportaż/ ?

Zadatek wpłacacie na konto podczas rezerwacji terminu, reszta dopłacana jest w dniu zdjęć. W przypadku dobrania ujęć/ produktów płatność dokonujecie po ich wybraniu na konto.

Czy jest możliwość wykupienia sesji jako prezent?

Tak, dostaniecie w cenie ozdobne zaproszenie które wręczycie obdarowanemu. Ważność bonu to 3 miesiące. Obdarowani nie mają możliwości otrzymania ekwiwalentu pieniężnego zamiast sesji.

Ile czasu będziemy czekać na zdjęcia?

Zdjęcia do wyboru prześlę Wam do tygodnia od sesji. w przypadku mini sesji będzie to stykówka przesłana na maila a w sesji standardowej otrzymacie dostęp do prywatnej galerii na specjalnej platformie. Gdy prześlecie do mnie swój wybór zdjęć które chcecie otrzymać to trafią one w kolejkę obróbkową i gotową sesje otrzymacie do 5 tygodni. Czyli im dłużej będziecie wybierać zdjęcia tym dłużej potrwa zanim je otrzymacie bo obrabiam sesje według czasu wybrania ujęć a nie według dnia sesji.

Dodatkowe info

Jak wygląda sesja noworodkowa i w jakim wieku musi być maluszek?

Sesje noworodkowe wykonuję w wydaniu naturalnym, minimalistycznym bez masy dodatków. Najważniejszy ma być maluszek i Wy. Dlatego będzie wiele przytulasów, prostych i czystych w formie ujęć dziecka. Oczywiście rodzeństwo jest mile widziane na sesji. Sesje noworodkową wykonać najlepiej do 2 tygodnia życia ale nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić ją do miesiąca, dwóch. Po prostu im starsze dziecko tym jest bardziej aktywne, mniej śpiące i tracją powolutku atrybuty noworodków.

Ile trwa sesja noworodkowa?

Czas i tempo sesji dyktuje nam maluszek. Tutaj pośpiech nie jest wskazany, spora część czasu poświęcana jest na karmieniu, przewijaniu, tuleniu, uspokajaniu gdy potrzeba i usypianiu. Dlatego ciężko określić czas sesji może to potrwać godzinę ale i 3h.

Czy jest możliwość wykonania sesji ze zwierzętami?

TAK, tak i jeszcze raz tak! Zwierzęta w końcu są częścią rodziny więc w Studiu Zmalowane psy, koty czy inne mniejsze zwierzaczki jak najbardziej mogą brać udział w sesji. A w plenerze to również nawet duże okazy przed obiektywem złapię. Koni się nie boję ani innych czterokopytnych więc jeśli tylko macie takie pasje to jestem na tak

zawsze świeże w social mediach