menuX

POZNAJMY SIĘ

Nie jest mi łatwo pisać o sobie. To chyba najtrudniejsze z zadań. Zwykle na wstępie wypada jakąś złotą myśl przytoczyć i wspomnieć, że fotografia to pasja. Zacznę więc inaczej - NIE LUBIĘ CYNAMONU

Ale niech to Was nie zwiedzie, nie jestem negatywnie nastawiona do świata. Wręcz przeciwnie. Całą resztę kocham. Np. fotografię kocham i to do tego stopnia, że nie mam na życie planu B. Jestem dumną panią prezes swojej firmy od 2012 roku. Fotografuję ludzi.

dominują w moim zawodowym życiu

Odkąd stworzyłam swoje studio fotograficzne w Skwierzynie - Studio Zmalowane rozsmakowałam się w fotografii kobiecej, sesjach buduarowych i portretowych.

 

Jaka jestem na codzień?
Lubię swój dom, wytrawne wino i jedzenie. Jak typowa kobieta nigdy nie wiem która to prawa a która lewa strona. Uwielbiam swoją szarą sukienkę, która podróżuje ze mną wszędzie, a skarpetki uważam za najważniejszą część garderoby. Gdybym miała wybierać - prędzej skoczę ze spadochronu niż na bungee, a z każdego wesela zawsze zabieram swoją winietkę.

W fotografii cenię minimalizm. Lubię zdjęcia czyste i nie przesadzone, ale uwielbiam też styl glamour - złoto, błyskotki, cekiny.

Sesja zdjęciowa

wcale nie musi być stresująca. Wręcz przeciwnie.
Moje poczucie humoru zapewni ci mnóstwo zabawy i dobrego humoru.

zawsze świeże w social mediach