menuX

Fotografia ślubna

Planujecie zmienić stan cywilny - pozostaje tylko pogratulować Wam. Spieszę również z informacją, że nie musicie się martwić brakiem fotografa na ślub. Pewnie macie dużo pytań, wielkie chęci zobaczenia jak najwięcej zdjęć aby wybrać tą najwłaściwszą osobę której powierzycie zadanie fotografowania Waszego dnia.

Sesja narzeczeńska

to dobry test dla fotografa. Daje to całe mnóstwo profitów. Poznajecie mnie, czy Wam po prostu pasuje jako człowiek. A w dniu ślubu już nie będę taka obca. Zobaczycie, że aparat nie gryzie, poznacie mój styl, co i jak wychodzi, będziecie mieć pamiątkę z ostatnich chwil bez obrączek. A zdjęcia wykorzystacie na weselu, w formie dekoracji na sali czy podziękowań dla gości, rodziców.

DLACZEGO JA

czyli kto będzie się za aparatem chować?

  • ślubami zajmuję się już od 2012 roku.
  • w dzień ślubu jestem reportażystą, nie kreuje wizji i planów, łapię to co się dzieje. Czyli to nie Wy dopasowujecie się do mojej wizji, tylko to ja dopasowuje się do wydarzeń. A zdanie które słyszę, że nawet nie wiedzieliście, że ja jestem jest dla mnie największym komplementem.
  • ale nie bójcie się, gdy trzeba wkroczę do akcji a zdjęcia pozowane, grupowe oczywiście zrobię jeśli będziecie chcieli. To jest Wasz dzień dlatego staram się słuchać Waszych pragnień i potrzeb.
  • mam czarny pas w wiązaniu gorsetów, z guzikami i zamkiem błyskawicznym też sobie radzę. Troszkę już doświadczyłam, widziałam i obyłam się ze ślubami dlatego chętnie służę radą i pomocą gdy będziecie potrzebować wsparcia.
  • Śmigam autem, nie potrzebujecie martwić się o mój transport.
  • Mieszkam w Skwierzynie ale promień moich działań jest dość duży
  • na sesji zdjęciowej nie musicie się martwić że nie umiecie pozować. Bo wcale to Wam nie potrzebne, ja Was nakieruje a Wy bądźcie sobą. Ze sobą.
  • uwielbiam prawdziwe kolory! Na zdjęciach odnajdziecie całą paletę barw która Wam towarzyszyła w dniu ślubu. Trawa będzie zielona, niebo niebieskie a skóra w takim kolorze jaki na co dzień macie ;)

Sprawy przyziemne też są oczywiście ważne!
pakiet ślubny komponujecie sobie sami, dobieracie elementy aby był to reportaż szyty dokładnie na Wasze wymagania.
Cena zaczyna się od 2900 zł a płatność podzielona jest na 3 raty.
Jeśli Was zaciekawiłam, macie pytania, chcecie poznać całą ofertę to nie krępujcie się napisać.

zawsze świeże w social mediach