menuX

SESJE RODZINNE

Uwielbiam to co daje nam natura. Każde miejsce wygląda inaczej o zachodzie słońca, w pochmurny dzień, latem czy jesienią. Daje nam to ogrom możliwości dopasowania tła do Was. Waszych pasji, temperamentu, upodobań. Bo miejsce sesji ma to odzwierciedlać. Musi też dać wam troszkę spokoju i poczucia prywatności abyście nie krępowali się przy innych ludziach. Dlatego najczęściej wybieramy się w odosobnione miejsca. Plaża nad jeziorem w letnie popołudnie nam tego nie da, dlatego podpowiem gdzie możemy się skryć. Ale otwarta jestem też na Wasze propozycje, odkrywanie nowych miejsc potrafi dać niezłego kopa. W terenie możemy podziałać z sesją dziecięcą, ciążową, narzeczeńską, portretową czy pokoleniową. Jest tyle możliwości do wyboru ile macie pomysłów.

Trzeba też dopasować miejsce do dzieci, bo to właśnie one potrafią najefektywniej korzystać z uroków wolnej przestrzeni. Bo w końcu też o to chodzi na sesji. Dzieci nie mają siedzieć w jedym miejscu i na siłę się uśmiechać. To jest nierealne i nieciekawe dla młodego człowieczka. Musi się na sesji dobrze bawić wtedy dla wszystkich będzie to przyjemne doświadczenie dające fantastyczne efekty na zdjęciach. Pamiętajcie, że miejsce miejscem, ale nie ono jest najważniejsze. Tylko Wasza rodzinka, relacje, uczucia. Tak więc nie ważne gdzie, ważne, że razem.

Ale możliwości robienia zdjęć nie zamykają się jedynie na plenerze czy w Studiu. Dla tych którzy cenią sobie naturalność i domowe zacisze jest możliwość wykonania sesji lifestylowej. W takim przypadku zabieram ze sobą jedynie aparat i wkradam się w Wasz mały świat. pokój dziecięcy posłuży mi do podglądania Was w czasie zabawy. Łóżeczko da nam obraz jaka to malutka kruszynka była zaraz po urodzeniu. W sypialni zaznamy troszkę spokoju i przytulasów. A może wręcz przeciwnie, wyjątkowo dzieci będą mogły poskakać na łóżku i chować się w pościeli? Nikt nie wie co się stanie na takiej sesji, plan działania podyktuje życie domowe.

zawsze świeże w social mediach