menuX

Witajcie w moich 4 kątach z których tak ogromnie jestem dumna. Studio u fotografa kojarzy się często z masą sprzętu, ciemnością, zielonym gładkim tłem i innymi dziwnymi rzeczami. Stworzyłam więc miejsce inne – przyjemne i miłe – abyście czuli się tutaj swobodnie, nie przytłoczeni. Chociaż sprzętu coraz więcej się pojawia to staram się mimo wszystko zachować domowy klimat. Gdzie są firanki w oknach, można poskakać na łóżku czy wypić kawę.

Większość rzeczy jest ręcznie robionych. Maluszki mogą pobujać się w bujaczku w którym bujałam się ja z rodzeństwem gdy byliśmy dziećmi. Na huśtawce którą sprezentowała mi koleżanka która ją sama zrobiła. Albo w makramowej huśtawce którą malowałam i plotłam. Meble są malowane aby pasowały do wnętrza i jego charakteru. Przez to mam nadzieję, że cało miejsce nabiera niepowtarzalnego klimatu.

W dużej mierze jestem minimalistką, lubię czystość ujęć. Dlatego zdecydowana większość Studia jest biała gdzie możemy stworzyć minimalistyczne i proste w formie ujęcia ale za to nasycone emocjami i nie zaburzone masą dodatków.
Cała jedna ściana jest przeszklona co daje nam cudowne naładowanie energią słoneczną. Z rana promienie słoneczne wpadają i malują piękne wzory świecąc przez firanki. Uwielbiam pracę przy naturalnym świetle i tutaj mogę spokojnie tym przyjemnościom się poddawać.

Ale znajdzie się też cieniowany niebieski kącik który sama stworzyłam oraz kąt czarny. W stylu glamour, z żarówkami edisona, ze złotymi dodatkami. Wspaniale odnajdują się tutaj Panie na sesjach buduarowych, ale i nie tylko. Jeśli chcesz ujęcia eleganckie, glamour to jest coś dla Ciebie! To miejsce cały czas się zmienia, dostosowuje się do wydarzeń, świąt czy pór roku dlatego przez cały rok możemy czarować w troszkę innym wydaniu.

Pozostałe zakamarki studia

zawsze świeże w social mediach