menuX

Traveling Dress – Sesja wędrujących sukienek

W mojej pracy cudowne jest to, że cały czas mogę tworzyć nie tylko dla Was ale i dla siebie. A czasami wpadają takie sesje które zwykłymi sesjami nie są. Bo są to małe i duże projekty, ten jest akurat ogromny. I jest to już druga edycja gdzie dwie sukienki podróżują pomiędzy fotografami z całej Polski oraz troszkę poza. I każdy ma szanse zmierzyć się z tym tematem po swojemu.
A w tym roku udało mi się dostać! Ogromnie mnie to ucieszyło ale nie powiem, stresu troszkę też było. W końcu muszę utrzymać poziom i dorównać innym wspaniałym fotografom którzy biorą udział w tym wydarzeniu.

Sesja mamy z córką


Na pierwszy ognień zmierzyłam się z wrzosowiskiem razem z Mariolą i Roksaną. Było trochę biegania za słońcem i trochę odpoczynku na drewnianym łóżku. Muszę przyznać, że dziewczyny fantastycznie się odnalazły na sesji, z resztą pierwszej w życiu 🙂 Cudownie współpracowały i nie kręciły noskami na moje dziwne pomysły. A co najważniejsze ich relacje między sobą są tak fantastyczne że łatwo było je na zdjęciach zobrazować.

Ale nic by się nie stało gdyby nie oni:

Autorka sukni: Szpilka Photo Props
Autor dekoracji kwiatowych: Encza Photo Props
Sponsor projektu: Crystal Albums

A jeśli macie ochotę zobaczyć jak inni z tematem się zmierzyli to zaglądnijcie tutaj:  Traveling Dress Poland

0 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

    zawsze świeże w social mediach