menuX

TRAVELING DRESS – SESJA WĘDRUJĄCYCH SUKIENEK 2

W poprzednim wpisie znajduje się pierwsza sesja z tego projektu a teraz czas na drugą. Aż szkoda, że były ograniczenia tylko do 2 sesji ale i tak była to dla mnie mega frajda i przygoda móc uczestniczyć w tym.

Ta sesja się różni dość mocno od poprzedniej, bo tu działałam z całą rodzinką i została ona podzielona na część studyjną i plenerową.

White session

Na początek wpadł nam biały, minimalistyczny klimat. Czyli tak jak w większej części jest zaaranżowane Studio Zmalowane. Nie mogłam nie zrobić takiego czystego ujęcia, te sukienki aż się prosiły o to 🙂 Poza tym uwielbiam sesje w tym stylu gdzie pozornie nic się nie dzieje.

Sesja plenerowa

Na kolejną część wybraliśmy się nad magiczny strumyk aby poczarować trochę na wodzie 🙂 Ten pomysł od początku chciałam zrealizować ale bałam się, że niestety pogoda nie dopisze i będzie za zimno na wodne atrakcje. Ale na szczęście wszystko dopisało 🙂

Autorka sukni: Szpilka Photo Props
Autor dekoracji kwiatowych: Encza Photo Props
Sponsor projektu: Crystal Albums

I na koniec, ale nie na końcu, wielkie podziękowania dla Lidki i jej wspaniałej rodziny. Że tak daliście się namówić na te moje pomysły ;*

0 comments
Add a comment...

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

    zawsze świeże w social mediach